BEMİ AHŞAP BLOKLAR 50 PARÇA

  • Barkod 8681049091642
  • Stok Durumu TÜKENDİ
Yeni
45,00
İndirim

Zeka Oyunları ile öğrencilerin potansiyel zekalarını tanıyarak geliştirmeleri, problemlerle karşılaşan öğrencilerin değişik stratejiler geliştirerek çözüme ulaşmaları, sistemli bir düşünme yapısı geliştirerek problemleri daha hızlı bir şekilde algılayarak çözmesi, problemi anlama ve çözümleme de kapasitelerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca onaylanan Zeka Oyunları ile amaçlananlar 3 aşamalı bir şekilde uygulanmaktadır.

1. Aşama, oyunları tanıyarak kurallarını anlamayı ve becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Basit oyunları oynamayı amaçlamaktadır.

2. Aşama, orta aşama oyunları oynamayı, stratejik oyunlarda temel stratejileri geliştirmeyi, mantıksal hareketlerle oyunlara doğru yerlerden başlamayı hedeflemektedir.

3. Aşama ise daha yaratıcı olma, kendine has stratejiler üretme, durumu analiz ederek daha iyi bir çözüm yolu geliştirme gibi zor bir seviyeyi hedeflemektedir.

MEB’lığı zeka oyunlarını, hafıza, kelime, strateji, işlem, geometrik mekanik ve zeka soruları şeklinde gruplandırmaktadır.

Çağımız değişim çağıdır, bu değişime ayak uydurmak için kendimizi sürekli yenilemek durumundayız. Kendimizi yenilemenin yolu da zihnimizi sürekli aktif tutmaktan geçmektedir. Kendimizi yenilediğimizde değişimin nesnesi değil öznesi oluruz. Zekâ oyunları günümüzde tüm eğitim sistemlerinin hedefi olan Akıl yürütme, Problem çözme, yaratıcı düşünme, teknolojiyi kullanma, strateji oluşturma, İletişim, karar verme gibi becerileri kazandırmanın etkili ve eğlenceli bir yoludur.

Bemi Ahşap Bloklar 50 Parça 1642

* 50 Parça ahşap bloktan oluşur

* Simetrik ve birbirine uyumlu parçalardan tamamlayıcı objeler oluşturmak, yapılar inşa etmek çocukların el becerilerinin yanı sıra kıyas ve zekâ gelişimine katkı sağlar

* %100 Doğal ahşaptan üretilmiştir

* Sağlığa zararsız organik su bazlı boyalar kullanılmıştır

* Psiko-Motor kaslarının güçlenmesine yardımcı olur

Özellik Değer
Yayın Evi HOBİ EĞT.DÜN.
Yazar KUTU OYUN
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 45,00 45,00
2 22,50 45,00
3 15,00 45,00
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 45,00 45,00
2 22,50 45,00
3 15,00 45,00

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

En Çok Satanlar

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.