BÜTÜN KALBİMLE

  • Barkod 9786058596580
  • Stok Durumu TÜKENDİ
Yeni
9,26
İndirim

Down sendromlu genç bir kız olan Beglan Özlem Soymen tarafından kaleme alınmış mektuplardan oluşuyor. Yıllar içinde kendini ifade etme aracı olarak yazmayı seçen, duygularını, gözlemlerini mektuplar yolu ile aktaran, söylemek istediklerini ağırlıklı olarak yazarak gün yüzüne çıkaran Soymen, bu kitapla içten ve yumuşak özel dünyasını okurlarla paylaşıyor. Yaptığı resimler de kitap boyunca mektuplarına eşlik ediyor.

Bütün Kalbimle Beglan Özlem Soymen'in mektupları aracılığıyla Down sendromlu bireylerin iç dünyalarını, zihinsel yapılarını, dünyayı algılayış şekillerini anlamak adına değerli bir kaynak niteliği taşıyor. Kitap özel dünyaları kavramak isteyenlerin merakla inceleyecekleri bir eser olarak öne çıkıyor.

Aynı zamanda, Soymen'in çevresindekilerin dünyalarını nasıl zenginleştirdiğine de ilk elden şahit oluyoruz. Yazarın yakın dostlarının ona yazdığı mektuplar aracılığıyla bu naif ve sevgi dolu iletişimin bir parçası oluyoruz.

Soymen'in mektupları Down sendromlu bireylerin iç dünyalarını, zihinsel yapılarını, dünyayı algılayış şekillerini anlamak adına değerli bir kaynak niteliği taşıyor. Eğitimci Nazide Yonar'ın değerli katkıları ile oluşan ve Psikolog Dr. Nevin Dölek'in değerlendirme yazısı ile Dr. İshak Özsezik'in röportajının da yer aldığı bu çalışma, özel dünyaları kavramak isteyenlerin merakla inceleyecekleri bir eser olarak okuyucuyla buluşuyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 

Özellik Değer
Yayın Evi SAĞLAM
Yazar BEGLAN ÖZLEM SOYMEN
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 9,26 9,26
2 4,63 9,26
3 3,09 9,26
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 9,26 9,26
2 4,63 9,26
3 3,09 9,26

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

En Çok Satanlar

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.