Cluedo Yalanın Peşinde
Cluedo Yalanın Peşinde
Cluedo Yalanın Peşinde
Cluedo Yalanın Peşinde
Cluedo Yalanın Peşinde
Cluedo Yalanın Peşinde
Cluedo Yalanın Peşinde

Cluedo Yalanın Peşinde (5010993727858)

0,00
Marka : Hasbro
Fiyat : ₺489,90(KDV Dahil)
Barkod : 5010993727858
:

Hasbro Games E9779 Cluedo Yalanın Peşinde Kutu Oyunu Ürün Açıklaması

 

 

Cluedo Yalanın Peşinde oyununda oyuncular, malikanesinde bir cinayete kurban giden Dr. Black'i kimin, hangi silahla, nerede öldürdüğünü bulmaya çalışıyor. Bu gizemi çözmek için yapmanız gereken ilk şey kimin dürüst olduğunu ve kimin yalan söylediğini bulmak! Ancak bu gerçekleri ortaya çıkarmak için sizin de Yalan ve Gerçek kartlarını kullanmanız gerekecek.

Katilin kim olduğuna, cinayeti hangi silahla nerede işlediğine dair iddialarda bulunarak bir odadan diğerine ilerleyin. Diğer oyuncular size kartlarını gösterdikçe olasılıkları azaltın.

Yalancı Butonu ile sahtekârları ortaya çıkarın, Sorgu Odası'nda ipuçlarını keşfedin.

Davayı çözdüğünüzü düşünüyorsanız suçlamada bulunun ve haklı olup olmadığınızı öğrenmek için dava dosyası zarfını kontrol edin. Suçlamanız doğruysa oyunu kazanın!

 

Gerçeğe Giden Yolda Yalanları Yakalayın: Herkesin güvenilmez birer şüpheli olduğu bu gizemli cinayet oyununda dedektif rolünü oynayın.

 

Yalancı Butonu: Bir Sorgu kartı seçip sesli olarak okuyun. Bu ister bir Gerçek kartı ister bir Yalan kartı olsun, inandırıcı olmaya çalışın. Başka bir oyuncu yalan söylediğinizi düşünürse Yalancı Butonuna basabilir.

 

Kim, Hangi Silahla, Nerede: Klasik gizemli cinayet oyununun bu versiyonunda, oyuncular Dr. Black cinayetini aydınlatmaya çalışıyor. Bunu kimin, hangi silahla, hangi odada yaptığını bulmaya çalışın.

 

Eğlenceli Aile Oyunu: Çocukken Cluedo ya da İpucu Peşinde oyununu oynadığınızı hatırlıyor musunuz? Ailenizle birlikte oyun oynamak istediğiniz akşamlarda veya eve kapalı kaldığınız yağmurlu günlerde heyecan verici Cluedo Yalanın Peşinde oyununu deneyin. 8 yaş ve üzeri içindir.

 

Kutu İçeriği: Oyun alanı, 6 karakter piyonu, 6 minyatür silah piyonu, 21 Kanıt kartı (6 karakter kartı, 6 silah kartı ve 9 oda kartı), 12 Sorgu kartı (6 gerçek kartı ve 6 yalan kartı), 6 referans kartı, dava dosyası zarfı, dedektif ipucu defteri, zar, yalancı butonu, oyun kılavuzu.

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri

2 - 6 oyuncuyla oynanır.

2 adet 1,5 V AAA alkalin ince kalem pille çalışır. (Demo piller kutuya dahildir.)

 

Not: Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

 

 

 

 

  • Ürün AdıHasbro Games E9779 Cluedo Yalanın Peşinde Kutu Oyunu
  • MarkaHasbro
  • Barkod5010993727858

 

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı