Dixit - Hayalini Anlat Eğitsel Oyun
Dixit - Hayalini Anlat Eğitsel Oyun
Dixit - Hayalini Anlat Eğitsel Oyun

Dixit - Hayalini Anlat Eğitsel Oyun (35583800360361)

0,00
Marka : Libellud
Fiyat : ₺269,90(KDV Dahil)
Barkod : 35583800360361
:

Asmodee Dixit Hayalini Anlat Kutu Oyunu Ürün Açıklaması

 

 

DiXit Hayalini Anlat! Kutu Oyunu

Her resim bir hikaye anlatıyor - bakalım sizin resminiz ne hikaye anlatacak?
Dixit hayal gücünüzün hikayeyi ortaya çıkarıverdiği hoş resimler içeren yaratıcı bir tahmin çalışmasıdır. Ödül almış bu oyunda oyuncular rakiplerine blöf yapmak ve hikayenin hangi resimle eşleştiğini tahmin etmek için kartlarındaki düşsel resimleri kullanacaklar. Doğru tahminde bulunmak mücadelenin yalnızca bir bölümüdür. Daha fazla başarı için diğer oyunculara hikayenin sizin resminizi anlattığına karar verdirtmek zorundasınız!

Her turda anlatıcı kişi kartındaki resimle eşleşen kısa bir cümle veya kelime söyler. Sonra her bir oyuncu söylenenle en iyi eşleşen kartını seçer. Anlatıcı kısacık hikayesini söylediğinde diğerleri anlatıcının hangi kartı düşündüğünü tahmin etmelidir. Anlatıcının kartını doğru tahmin ederseniz oyun alanında ilerlersiniz. Diğerlerini bu hikayeyle en iyi sizin kartınızın eşleştiğine ikna ederseniz daha da ileri gitme şansınız olur.

Dixit aynı dili paylaşan hemen hemen herkesin birlikte oynayabileceği olağanüstü basit bir oyundur. Birbirinden güzel 84 çizimin oluşturduğu bu masalsı seri hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından anlaşılabilen kuralları ile Dixit hayal gücü olan herkese çok çekici gelecektir. Dixit' in 2010 da oyun tasarımı için verilen Spiel de Jahres ödülünü almış olması şaşırtıcı değil; Dahice ve basit, güzel ve yaratıcı veeee herkes için eğlenceli!

Kutunun içinde bir adet oyun alanı (puanlama yolu) ve oyunun kuralları, 84 adet kart, 36 adet 6 farklı renkte 1 den 6 ya kadar numaralandırılmış oylama kartonu, 6 adet farklı renkte ahşap tavşan.

Yaş : 8 Yaş ve üzeri
Oyuncu Sayısı : 3 - 6
Kutu Ebatı : 27,5 x 27,5 x 5,5 cm

 

 

 

 

  • Ürün AdıAsmodee Dixit Hayalini Anlat Kutu Oyunu
  • MarkaAsmodee
  • Barkod3558380036036

 

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı