Kargo Seçenekleri

Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye içindeyse Yurtiçi Kargove PTT Kargo,Türkiye dışındaysa Yurtdışı-Posta Servisi, APS ya da özel kurye firması PTS Worldwide Express ile yapılır. Tahsilatı yapılmış ve 17:00'a kadar alınan siparişler, özel bir durum gerçekleşmediği sürece aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir.

KARGO

 1. Kargo seçenekleri sipariş sırasında müşterilerimize sunulmaktadır.
 2. Ada Kitap gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Ada Kitap'da müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez.
 3. Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi'yle tahmini 1-3 gün.

  Kargo Fiyatı ;

  0-1      Desi aralığında 12,60 ₺
  1,01-5 Desi aralığında 16,97 ₺

   

II - Türkiye dışına

 1. Ada Kitap'dan yapılan Türkiye dışı gönderiler özel kurye firması APS, PTS Worldwide Express ve ya Yurtdışı- Posta Servisi(15-21 gün) aracılığıyla gerçekleştirilir.
 2. PTS Worldwide Express ile yapılan gönderiler paketin değeri kadar sigortalıdır.

III - Kargo bedellerinin belirlenmesi

Kargo bedelini belirleyen üç parametre vardır.

 1. Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı. (Her bir ürünün veritabanında kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak toplam ağırlık sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.)
 2. Paketinizin teslim edileceği yer. (Türkiye içi ve Türkiye dışı gönderi tarifeleri farklıdır. Türkiye dışı gönderilerde ülkelere göre tarife değişmektedir.)
 3. Türkiye içi gönderilerde seçtiğiniz teslimatçı firma.

Sipariş sürecinde kargo firması ve ücret seçenekleri adres aşamasından sonra kargo sayfasında bildirilmektedir. 

Çerez Kullanımı