RUHUMUN AYNASI

  • Barkod 9786051425993
  • Stok Durumu TÜKENDİ
Yeni
25,92
İndirim

Aile, içine doğduğun değil, seçerek kurduğun; ev, aileni bulduğun yerdir. Hayatsa, hayatta olmazlardan ibaret...

Otuzlu Yaşların En Belirgin Özelliği Buydu İşte. Hayatınızı Değiştirecek Gücü Bulabileceğiniz Kadar Genç; İlk Fırsatta alışılmış Olanın Konforuna Dönmek İsteyeceğiniz Kadar Geç…

Kâğıt üstünde mükemmel bir hayata sahip, güzel, başarılı psikiyatrist Elçin, 35. doğum gününde başına gelen bir dizi olayla, hayatını “sil baştan” kurmasını gerektirecek bir noktaya gelir. İstanbul’un en güzel semtlerinden birindeki muayenehanesinde varlıklı ve ayrıcalıklı insanların sorunlarıyla ilgilenen Elçin, yaşadığı ruhsal patlamanın etkisiyle hayatının rotasını tümden değiştirir. Güçlü, dayanıklı, neşeli, hayat okulundan mezun asistanı Gülpare’nin yaşadığı Beykoz’da yeni bir muayenehane açmaya karar verir. Mahalleliyle Elçin birbirine o kadar zıttır ki, bu cesur karar, her adımıyla zor ama renkli bir maceraya dönüşür. Bu yeni dünyada Elçin ve Gülpare’yi bekleyen, daha önce tatmadıkları türden aşklarsa sürprizlerin en büyüğüdür!

“Aşkın ve dostluğun gücü, hayatın tüm planları altüst eden sürprizleri üzerine şaşırtıcı ve güçlü bir roman. Unutulmaz karakterleriyle derin, kahkahalar attıracak kadar komik, kıpır kıpır, içinize işleyecek kadar sıcak ve duygusal. Bu iki kadının hikâyesine âşık olacaksınız!”  

- Ekip Artemis

Ruhumun Aynası Macerası Televizyonda Başlamıştı. Ve Evet, Bundan Böyle Romanda Sürecek.

Özellik Değer
Yayın Evi ARTEMİS
Yazar ZEHRA ÇELENK
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 25,92 25,92
2 12,96 25,92
3 8,64 25,92
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 25,92 25,92
2 12,96 25,92
3 8,64 25,92

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

En Çok Satanlar

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.