Yedinci Mühür

 • Barkod 9786254101458
 • Stok Durumu VAR
Yeni
80,00
İndirim
 • Yedinci Mühür Kısa Özet

  Antarktika’da bir bilim adamı öldürülür ve Interpol, cesedin yanına bırakılan nottaki kutsal bir sır olan iki bin yıllık bir gizemi, 666 sayısını deşifre etmesi için Tomás Noronha’yla temasa geçer. 

  Bu numarayı çevreleyen gizem, Kodeks 632 ve Tanrı’nın Formülü romanlarının ünlü araştırmacısı Tomás’ı, insanlığın en korkutucu anı olan Kıyamet’le yüzleşmek üzere, Portekiz’den Sibirya’ya, Antarktika’dan Avustralya’ya uzanan nefes kesici yeni bir maceraya sürükleyecektir. 

  Gerçek ve güncel bilimsel bilgilere dayanan bu roman, petrol krizi, ekoloji, küresel ısınma ve gezegenimizin geleceğini tehdit eden politik ve ekonomik çıkarlar gibi önemli çağdaş temaları ele alıyor. Okurların, başından sonuna kadar elinden düşüremeyeceği muhteşem bir gerilim kitabı olan Yedinci Mühür hepimizi yakından ilgilendiren acı gerçeklerden yola çıkılarak kaleme alınmış, uluslararası entrika ve komplolarla dolu bir roman. 

  José Rodrigues dos Santos gerilim alanındaki ustalığını gösterdiği Yedinci Mühür’de çok katmanlı bir gizem ağı örerek okuru kıskıvrak yakalıyor.” 

  Visão 

   

  “Okuru içine çekip son sayfaya kadar rahat bırakmayan bir roman. Kitaptaki tehditlerin hayal ürünü değil, gerçek olması ise gerilimin dozunu iki katına çıkarıyor.” 

  Extra 

   

   “José Rodrigues dos Santos Yedinci Mühür’de dünyanın son zamanlarda karşı karşıya olduğu en büyük tehlikeleri müthiş bir ustalıkla bir gerilim romanına çevirmiş. Küresel ısınma ve petrol sorunu hakkında bilgi edinmek isteyenlerin başka bir kitap okumasına gerek yok.” 

  Diário do Sul 

   

  Yedinci Mühür, gerçek bilimsel verilerden yola çıktığı için okuru hem geren hem de gözlerini iklim değişikliği gerçeğine açmalarını sağlayan bir roman.” 

  Domingo 

   

   

  Portekizli gazeteci, yazar ve halen Yeni Lizbon Üniversitesi’nde gazetecilik üzerine dersler veren bir akademisyen olan José Rodrigues dos Santos 1964’te Mozambik’te doğdu. Uzun yıllar BBC ve CNN için Güneydoğu Asya, Güney Afrika, Ortadoğu, Balkanlar ve Kafkasya gibi çatışmaların bol olduğu bölgelerde savaş muhabiri olarak çalıştı ve Portekiz Ulusal Televizyonu’nda ana haber programı sunuculuğu yaptı. 

   

  Yaklaşık üç milyon kitap satışıyla Portekiz’in en çok satan yazarları arasında yer alan dos Santos’un kitapları on sekiz dile çevrildi. Uluslararası alanda çoksatanlar listesine giren Tanrı’nın Formülü 2012’de Dublin Edebiyat Ödülleri IMPAC’e aday gösterildi.

Özellik Değer
Yayın Evi PEGASUS
Yazar JOSE RODRIGUES DOS SANTOS
Basım Tarihi 4/2021
Sayfa Sayısı 492
Cep Boy Hayır
Baskı Sayısı 1
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 80,00 80,00
2 40,00 80,00
3 26,67 80,00
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 80,00 80,00
2 40,00 80,00
3 26,67 80,00

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

En Çok Satanlar

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.